ESET Family Security

S ESET Family Security Pack můžete být bez starostí. Zvýhodněný balík poskytuje komplexní ochranu pro počítače a notebooky s operačním systémem Windows, Linux nebo Mac. Zakoupením ESET Family Security Pack získáváte 3 licence, které můžete rozdělit mezi vaše počítače a k tomu navíc 3 licence pro chytré telefony se systémem Android, Windows Mobile nebo Symbian zdarma.

Klíčové vlastnosti
Antivirus:                 proaktivně detekuje a léčí známé i neznámé počítačové viry, trojské koně, červy a další.
Antispyware:          chrání vás a celý systém před programy, které se snaží vystopovat vaše online aktivity.
Firewall:                   kontroluje příchozí a odchozí komunikace a zabraňuje nepovolaným osobám přístup do počítače.
Antispam:                spamový filtr blokuje nevyžádanou poštu.
Anti-Theft:               zabezpečuje přenosné zařízení před zneužitím v případě jeho ztráty či odcizení.

Udržujte bezpečnou vzdálenost před hrozbami na internetu

Užijte si bezpečnější prohlížení internetu i ostatní aktivity na počítači s pomocí ověřené detekční technologie. ESET Smart Security eliminuje všechny typy hrozeb, od virů, přes červy a rootkity až po spyware. Jelikož se ke kontrole souborů využívá technologie cloud, dochází ke zrychlení kontroly počítače, snížení využití systémových prostředků a zvýšení celkové úrovně zabezpečení. Všechna výměnná média od USB pamětí pro CD a DVD jsou automaticky kontrolována ihned po připojení/ vložení do počítače. Hesla a údaje o kreditních kartách a bankovnictví ochrání modul Anti-Phishing. Zabudovaný antivirus odhalí i hrozby, které běžné detekci unikají – technologie Exploit Blocker takovým útokům zabrání. 

Ochrana sociálních sítí

Pomocí aplikace ESET Social Media Scanner si můžete vylepšit zabezpečení profilů na Facebooku a Twitteru. Aplikace vás informuje, jaké informace jsou veřejné pro všechny a poradí, jak zvýšit bezpečnost na sociálních sítích. Na Facebooku chrání nejen vaši timeline, zprávy a příspěvky, ale také timeline vašich přátel. Podobně na Twitteru má pod kontrolou profil a tweety těch, co vás sledují.

Anti-Theft

Modul Anti-Theft zvyšuje šanci na nalezení notebooku v případě ztráty nebo odcizení. Vytvořte si účet na my.eset.com a sledujte aktivitu na zařízení.

Ochrana před krádeží identity

Zabraňte hackerům v kopírování a zneužití citlivých dat (internetové bankovnictví, foto, video atd.) a zůstaňte v bezpečí při použití veřejného Wi-Fi připojení.

Bezpečný internet pro děti

Ukažte dětem jen pozitivní stránku používání internetu. Rodičovská kontrola umožňuje zablokovat více než 20 kategorií internetových stránek s potenciálně nevhodným či nebezpečným obsahem a v případě potřeby takovou stránku manuálně přidat do seznamu blokovaných stránek.

Využijte plný výkon počítače

Při každodenní aktivitě na počítači, která může zahrnovat i náročné operace typu návrhu grafiky nebo hraní počítačových her, není žádoucí, aby docházelo ke zpomalení počítače díky činnosti antivirového řešení. ESET Smart Security byl navržen s ohledem na nízké zatížení systémových prostředků, díky kterým má počítač vždy dostatek výkonu.

Jednoduchá instalace a nastavení

ESET Smart Security nabízí maximální ochranu již v základním nastavení po instalaci. O potenciálních bezpečnostních rizicích jste informováni ihned na hlavní obrazovce programu. Uživatelské rozhraní je navrženo s ohledem na přehlednost a rychlou orientaci v ovládání. Bezpečnostní profil navíc můžete doladit ve více než 150 nabídkách, tak, aby co nejlépe vyhovovaly vašim potřebám.

ESET Family Security

Výhodný rodinný balíček kompletní internetové ochrany pro až 3 počítače a 3 mobily nebo tablety pro domácnosti.

Koupit za 1.590Kč s DPH

ESET NOD32 Antivirus

Rychlá antivirová ochrana počítače proti virům, spyware a jiným škodlivým kódům.

Koupit za 1.209Kč s DPH

ESET Family Security Pack je určen pouze pro domácí uživatele. ESET Family Security Pack není možné zakoupit na IČ ke komerčním účelům.

Firmy

Ochrana stanic, souborových a poštovních serverů.

Další informace

Samospráva

Ochrana stanic, souborových a poštovních serverů. Sleva 20%.

Další informace

Školství

Ochrana stanic, souborových a poštovních serverů. Sleva 50%.

Další informace

Pin It on Pinterest

Share This