3D tiskárny Da Vinci

autor: Novinky

Naše společnost rozšířila svou nabídku o 3D tiskárny XYZprinting, které budou spolu s příslušným spotřebním materiálem dostupné od konce října. Od listopadu se pak v naší nabídce objeví také 3D pera CreoPop.

Sortiment společnosti XYZprinting zahrnuje řady 3D tiskáren da Vinci, da Vinci Jr. a Nobel, kompatibilní tiskové struny a náhradní náplně typu ABS, PLA a filamenty na bázi fotopolymerové pryskyřice.

Tiskárny firmy XYZprinting získali několik ocenění, jako např. CES 2014 Editor’s Choice Award nebo Tom’s Guide Readers‘ Choice Award, nebo Computex 2014 Best Choice (BC) za nejlepší design a serverem reviewed.com byly prohlášeny za nejlépe cenově dostupné 3D tiskárny.

Doplňující informace o 3D tiskárnách XYZprinting a jejich produktové specifikace naleznete zde.

Dále naši nabídku v listopadu letošního roku rozšíří 3D pera CreoPop. Pera CreoPop jako jediný typ 3D per na trhu fungují na bázi tzv. studeného tisku. Pera používají světelné reakce fotopolymerů namísto klasického tavení plastu a díky tomu jsou vhodná i pro děti. Tato 3D pera měla velký úspěch na soutěži SXSW Accelerator Awards 2015, kde se probojovala až do finále.

Nabídka bude zahrnovat pět balíčků kombinující pera a náplně různých barev. Zakoupit bude možné také několik druhů náplní do per od klasického inkoustu, přes inkoust viditelný ve tmě, jiskřivý, aromatický až po teplotně sensitivní.

Doplňující informace o produktových balíčcích a jejich specifikacích naleznete zde.

da Vinci 2.0A

Zakoupit produkty XYZprinting

Zakoupit produkty Creo