Školství

Mateřské, základní, speciální, střední i vysoké školy a knihovny.

Péče o zákazníky v oblasti školství je velmi specifická svým přístupem i využíváním výpočetní techniky velkým množstvím uživatelů. Školská zařízení navíc mohou využívat mnoho různých výhod, které jim zaručují velké slevy, a nezřídka je pořízení produktů či služeb zcela zdarma. Příkladem mohou být například online služby Microsoft Office 365, či kancelářský software Microsoft Office. Naše společnost vyhledává tyto benefity a nabízí jejich řešení svým zákazníkům. Tento přístup a také znalost školního prostředí z hlediska specifických softwarů a informačních systémů, které jsou ve školách využívány, ale i spolupráce a řízení evropských projektů je klíčem k tomu, že si nás školy vybírají jako dlouhodobé servisní partnery a spoléhají se na naše široké znalosti z tohoto oboru.

Tato skutečnost nás navíc vedla k tomu, že naši pracovníci prochází školeními a certifikacemi specifickými pro oblast školství.  Jediní v Libereckém kraji, jsme tak certifikovanými prodejci pro vzdělávací instituce společností Microsoft i Adobe. Zákazník se díky tomu může spolehnout, že spolupracuje s opravdovými profesionály.

Protože je tato oblast svým způsobem specifická připravili jsme vlastní prezentaci pro školská zařízení, kterou najdete na adrese http://proskola.cz.

Pokud Vás tyto informace zaujali, či řešíte jakýkoliv problém týkající se IT produktů či služeb neváhejte se obrátit na naši společnost a naši odborníci Vám budou nápomocni.

Zjistit více informací

Chcete získat další informace a nabídky určené pro vzdělávací instituce

Tomáš Bazalík

Tomáš Bazalík

péče o firemní zákaníky

bazalik@proskola.cz

774 186 752