Samospráva

Obecní a městské úřady, příspěvkové organizace, kultura a muzea.

Již při budování naší vize jsme si uvědomovali, že správa IT pro státní správu a samosprávu se od firemních zákazníků velmi liší. Obecní a městské úřady jsou specifické používáním specializovaných informačních systémů (CzechPOINT, ISZR, spisová služba, úřední deska …) a také častým přístupem k citlivým a osobním údajům občanů. Proto klademe velký důraz na bezpečnost a ochranu před ztrátou a zneužitím těchto důvěrných informací. Důležité je mít také přehled o zákonných normách upravujících práci s ISVS.

Důvodů pro outsourcing služeb u městských a obecních úřadů je několik:

  • finanční důvody – náklady na mzdy, IT techniku, telefony atp. jsou jednoznačně vyšší než outsourcing služeb
  • znalosti – zkušenosti se správou více než dvaceti městských a obecních úřadů jsou v případě předcházení či řešení jakéhokoliv problému nenahraditelné
  • zastupitelnost – v případě nemoci, či dovolené je vhodné spolehnout se na větší servisní tým, než-li na jednotlivce

Naši pracovníci navíc prochází školeními a certifikacemi všeobecnými i specifickými pro oblast státní správy a samosprávy. Zákazník se díky tomu může spolehnout, že spolupracuje s opravdovými profesionály.

Protože je tato oblast svým způsobem specifická připravili jsme vlastní prezentaci pro obecní a městské úřady, kterou najdete na adrese http://proobec.cz.

Pokud Vás tyto informace zaujali, či řešíte jakýkoliv problém týkající se IT produktů či služeb neváhejte se obrátit na naši společnost a naši odborníci Vám budou nápomocni.

Zjistit více informací

Chcete získat další informace a nabídky určené pro státní správu a samosprávu

Tomáš Bazalík

Tomáš Bazalík

péče o firemní zákaníky

bazalik@proobec.cz

774 186 752