Dětské pero True4Kids MagicPen

autor: Novinky

Rozšířili jsme nabídku o pero pro tablet určené dětem True4Kids MagicPen. Pero je součástí zábavně vzdělávací platformy a umožňuje kreslit i psát, je lehké a zároveň dostatečně velké pro snadnou manipulaci.

Propojení pera s tabletem je zprostředkováno zvukovými vlnami, bez nutnosti složitého nastavování nebo párování. True4Kids MagicPen je k dispozici ve třech barevných provedeních – žluté, modré a růžové.

Pero True4Kids MagicPen je vyrobeno z příjemného plastového materiálu a dětem dobře padne do ruky. Jeho součástí je výuková aplikace SmartPark pro tablet, která má velmi široké využití. Navíc podporuje vzdělávání dětí již od útlého věku a využívání tabletů ke správnému účelu.

Aplikace SmartPark poskytuje prostředí pro vzdělávání dětí v oblasti matematiky, logiky, jazyka, umění, kultury a společenského chování a umožňuje procvičovat výtvarné schopnosti a kreativitu. Dále obsahuje sérii audioknih, encyklopedie zvířat a dětské říkanky a písničky k poslechu. Umožňuje dětem také psát písmena a jednoduchá slova.

Zakoupit True4Kids MagicPen