Epson WF-C5890

Tiskárna pro malé pracovní skupiny

Úspora peněz

Díky nízkým celkovým nákladům na vlastnictví a menšímu množství potřebných náhradních dílů se jedná o atraktivní volbu pro podniky s omezeným rozpočtem. Je navržena pro pracovní skupiny, přičemž váš podnik se díky ní může vyhnout skrytým nákladům na produktivitu zaměstnanců spojeným s centralizovaným tiskem. Další snížení nákladů spočívá v méně časté výměně spotřebního materiálu díky inovativnímu systému zásobování inkoustem.

Vysoká produktivita a nízká intervence

Využijte krátké doby výstupu první strany (FPOT) 5,3 sekundy barevně a 4,8 sekundy černobíle v pohotovostním režimu. Vytiskne až 10 000 stran černobíle a 5 000 stran barevně bez nutnosti výměny spotřebního materiálu¹. Model WF-C5890DWF dokáže navíc tisknout na širokou škálu médií, včetně recyklovaného papíru, lesklých médií, obálek a štítků.

Určeno pro firemní použití

Široká škála softwarů a nástrojů vám přináší možnosti zabezpečeného tisku a usnadňuje vzdálenou správu zařízení. Bezdrátové připojení také podporuje tisk z mobilních zařízení. A díky zcela novému, snadno ovladatelnému grafickému uživatelskému rozhraní je ovládání intuitivní.

Snižte svůj dopad

Rozvíjejte udržitelné podnikání a současně udržujte vysokou produktivitu a nízké náklady na energii. Využijte výhod nízké spotřeby energie bez negativního dopadu na vysoce ostrý výstup.

STRAN ZA MINUTU

CENA ZA ČB STRÁNKU S DPH

Nejdůležitější parametry

  • rychlost tisku: 25 stran za minutu
  • oboustranný tisk: ANO
  • automatický podavač originálů (ADF): na 50 listů
  • oboustranné skenování / kopírování: ANO
  • připojení: USB, 1GbE LAN, WiFi 4
  • kapacita papíru: 250 listů šuplík + 80 listů horní podavač + možnost přidat druhý šuplík na 500 listů
  • kapacita náplní: až 10000 černá a 5000 barevné

Multifunkční tiskárna Epson WF-C5890 za 11.858

Veškeré příslušenství a spotřební materiál