Pokladní systémy

autor:

Nevíte si rady s EET ? My Vám pomůžeme!

Pokladní systém LYNX Conto

S pokladnímy systémy LYNX Conto získáte ucelené řešení, pro které budete potřebovat již jen elektrickou zástrčku a připojení k internetu. Ať zvolíte jakýkoliv model, jeho součástí je vždy značkový počítač LYNX s operačním systémem Windows 10, dvoujádrovým procesorem a SSD diskem, dále pak dotykový monitor, praktický stojan pro počítač i monitor a pokladní termotiskárna. Celý systém je pasivně chlazený, takže Vás nebude rušit nepříjemné hučení ventilátorů.

Součástí celého řešení je pokladní systém LYNX Conto ve verzích jak pro maloobchod, tak pro hotely a restaurace. Navíc s možností rozšiřovat funkce s pomocí modulů, například statistiky prodejů, spojení s platebními terminály, vedení skladů, zákaznické slevy či systém rezervací. Systémy jsou bezhlučné díky pasivnímu chlazení a jsou ověřeny díky nasazení v Chorvatsku či Slovinsku.

Pokladní systém Conto je plně připraven pro EET (elektronickou evidenci tržeb).

Pokladní systém EET-POS.cz

EET-POS.cz je přehledná pokladní aplikace bez paušálů – bez měsíčních poplatků. Tento osvědčený pokladní software pro maloobchod a služby si nehraje na žádné složitosti, používá jasně a logicky to, na co jsou pokladní zvyklí z „tlačítkových“ pokladen, z běžného pokladního software.

Aplikace má nízké nároky na výkon HW a na datovou komunikaci. Aplikace je vyvinuta pro české podmínky a české prostředí. Umožňuje „rychlý prodej“ jen zadáním částky k příslušnému zboží.

Zkušenost vývojářů aplikace z dalších trhů s evidencí tržeb je zárukou bezchybného fungování. Aplikace EET-POS.cz je navržena speciálně pro zařízení s malou velikost obrazovky. K obyčejnému tabletu je možno  přes Mikrodock připojit USB klávesnici, tiskárnu, čtečku čárových kódů, zákaznický displej, váhy… 

Pokladní systém EET-POS.cz je plně připraven pro EET (elektronickou evidenci tržeb).

 

Tlačítkové pokladny LYNX a QUORION

Pokladny LYNX a QUORION jsou plně v souladu s legislativou EET a dalšími souvisejícími zákony a předpisy.

LYNX: V těle pokladny je integrován akumulátor. Snadnou vlastní správu pokladny, skladů, zboží, slev, přehledů, uzávěrek atd. zabezpečuje jednoduché připojení. Pokladna disponuje velkým alfanumerickým displejem, který je přehledný a zajišťuje plnohodnotnou práci. Prodej současně zjednodušuje dobře čitelný i zákaznický displej.

QUORION: Moderní design, progresivní modulární systém, příznivá cena, špičková německá kvalita a jednoduché programování dávají pokladnám vynikající předpoklady stát se Vaším spolehlivým partnerem v podnikání. Pokladny je možné rozšířit o pokladní zásuvky, skener, displej zákazníka či platební terminál.

Pokladní systémy LYNX i QUORION jsou plně připraveny pro EET (elektronickou evidenci tržeb).

Podpora

Instalace, podpora i kompletní servis

Praktické

Jednoduché a intuitivní ovládání

Výhodné

Žádné měsíční poplatky za provoz

Rozšiřitelné

K dispozici máme i bohaté příslušenství

Koupit EET systém LYNX Conto

Chcete objednat EET systém LYNX Conto?

Koupit EET systém EET-POS.cz

Chcete objednat EET systém EET-POS.cz?

Koupit EET systém s tlačítky

Chcete objednat tlačítkový EET systém LYNX nebo jiný?

Zjistit více informací

Chcete získat další informace o EET systémech LYNX Conto?

  Vaše jméno (vyžadováno)

  Váš email (vyžadováno)

  Váš dotaz k pokladním systémům LYNX Conto

  Zjistit více informací

  Chcete získat další informace o EET systémech EET-POS.cz či tlačítkových pokladen LYNX a QUORION?

   Vaše jméno (vyžadováno)

   Váš email (vyžadováno)

   Váš dotaz k pokladním systémům EET-POS.cz, LYNX a QUORION