Rozšíření nabídky o produkty značky Suunto

autor: Novinky

Zařadili jsme do portfolia sportovních hodinek produkty značky Suunto. Nabízený sortiment zahrnuje širokou škálu sportovních hodinek mnoha barev a materiálů i dalších doplňků.

Nabídka je doplněna kompasy a doplňky v podobně náhradních hodinkových pásků či baterií. Suunto uvádí také dvě novinky – sportovní hodinky Ambit3 Sport a Ambit3 Peak. Verze Sport disponuje funkcemi potřebnými pro běh, plavání, jízdu na kole i multisportovní trénink a má zabudovanou GPS. Vlajková loď Ambit3 Peak je určena pro dobrodruhy a sportovce, kteří mohou využít navigaci po trase, barometr, výškoměr s funkcí FusedAltiTM, 3D kompas a další specifické outdoorové funkce, včetně všech funkcí již prezentovaných u modelu Ambit3 Sport. Díky technologii Bluetooth Smart lze u modelové řady Ambit3 zaznamenávat a sdílet data i přes chytré telefony (smartphony).

Součástí nabídky bude i limitovaná edice Suunto Ambit3 Peak Nepal. Tento speciální model Suunto uvádí na trh s cílem podpořit Červený kříž v pomoci zemětřesením postiženému Nepálu. Z každých zakoupených hodinek Suunto Nepálu pošle 25 €.

Zakoupit produkty Suunto